Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Транспорт і зв'язок

РОЗКЛАД РУХУ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ

ПЕРЕЛІК автобусних зупинок по вулицям з номерами маршрутів

Транспортна мережа

Питання роботи пасажирського транспорту знаходяться на постійному контролі у міськвиконкомі. З метою розвитку конкуренції, обмеження монополізму на ринку транспортних послуг та відбору на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які  б забезпечували виконання необхідних обсягів перевезень пасажирів на маршрутах загального користування, рішенням виконкому створений та діє конкурсний комітет по організації та проведенню конкурсів щодо укладання договорів на перевезення пасажирів по місту.
Проведена робота по впорядкуванню маршрутної мережі міста, яка налічує 13 маршрутів. Автобусним сполученням охоплені майже всі райони міста. На сьогодні в місті займаються перевезенням пасажирів 3 перевізника, я яких 2 – юридичні особи. В розпорядженні перевізників знаходиться 77 одиниць транспорту, з яких 4 одиниці пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вартість проїзду в автобусах та мікроавтобусах встановлюється рішенням виконавчого комітету Ніжинської міської ради.
З кожним перевізником укладений договір на перевезення пасажирів. Даним договором, за погодженням з перевізниками передбачене бездотаційне та безкоштовне перевезення наступних пільгових категорій населення: учасників бойових дій; осіб з інвалідністю внаслідок війни (інвалідів війни всіх груп); осіб з інвалідністю першої групи (інвалідів першої групи ); дітей з особливими потребами (дітей-інвалідів); осіб з інвалідністю по зору 1 групи (інвалідів по зору 1 групи ); осіб з інвалідністю (інвалідів) з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та потерпілих від Чорнобильської катастрофи 1 категорії; учасників АТО (ООС) та членів сім’ї загиблого в АТО (ООС).
В 2018 році на автобусних маршрутах транспорту загального користування була виконана науково – дослідна робота на тему  «Дослідження пасажиропотоків на маршрутах транспорту загального користування та оптимізації транспортної мережі міста Ніжина». Дану науково – дослідну роботу було виконано, за договором, Чернігівським національним університетом та Ніжинським державним університетом ім. М. Гоголя. Врахувавши висновки та пропозиції виконаної роботи, виконавчим комітетом Ніжинської міської ради прийнято рішення «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м. Ніжині на 2018 – 2025 роки» яким внесено зміни в маршрутну мережу, оптимальну кількість рухомого складу для роботи на маршрутах по м. Ніжину.
Виконком міської ради постійно веде роботу по створенню зручних та безпечних умов перевезення для пасажирів. Так, на весняно-літній період рух транспорту на маршрутах подовжується до садово-городніх ділянок. На даний час вирішено питання забезпечення перевезення пасажирів до сіл які підпорядковані Ніжинській об’єднаній територіальній громаді.
Виконавчий комітет, як організатор, працює і планує в подальшому здійснювати свою роботу тільки для покращання якості надання послуг по перевезенню пасажирів та забезпечення виконання чинного законодавства, яке регламентує роботу пасажирського транспорту. Організацією, контролем та координацією здійснення пасажирських перевезень автомобільним транспортом по місту Ніжину займається відділ транспорту та зв’язку управління житлово-комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради який знаходиться за адресою м. Ніжин вул. Московська 20 тел. 7-12-62.

РЕЄСТР міських автобусних маршрутів загального користування в м. Ніжині

 

п/п

 

Назва

маршруту

 

Номер

маршруту

 

Рух пасажирського

транспорту по вулицях

 

Кількість транспорту на маршруті , назва перевізника який обслуговує маршрут

1

«Урочище «Ветхе» –

поліклініка»

1

Челюскіна – Овдіївська – пл. І.Франка – Батюка

2

ПП « Омнібус – Н » 

2

«Урочище «Ветхе» – залізничний вокзал»

2

Челюскіна – Овдіївська – пл. І.Франка – Шевченка – Вокзальна

4

ПП « Омнібус – Н »  

3

«Вул. Космонавтів – НВК «Прогрес» - вул. Космонавтів – дачний масив (поблизу с. Хвилівка)»

4

Космонавтів – Московська – Набережна – пл. І.Франка – Шевченка – Носівський шлях -  Космонавтів – Московська – Набережна – пл. І.Франка – Шевченка – Прилуцька

4

ТОВ « Пассервіс » 

4

«Вул. Червонокозача – залізничний вокзал»

5

Червонокозача – Шевченка – пл. І.Франка – Батюка – Московська – Набережна – пл. І.Франка – Шевченка – Вокзальна

1

ПП « Омнібус – Н »  

5

«ЗАТ «НІФАР» –

залізничний вокзал»

7

Березанська – Л. Толстого – Борзнянський шлях – Московська – Набережна – пл. І.Франка – Шевченка – Вокзальна

4

  ТОВ « Пассервіс » 

6

«Залізничний вокзал –

ВАТ «Заводоуправління  будматеріалів» - залізничний вокзал – вул. Космонавтів»

8

Вокзальна – Шевченка – Корчагіна – Ващенка – Шикерогринівська – Василівська – Подвойського – Московська – Борзнянський шлях -  Вокзальна – Шевченка – пл. І.Франка – Набережна – Московська – Космонавтів

4

ФОП « Супруненко І.В.» 

7

«Вул. Колгоспна –

залізничний вокзал»

11

Колгоспна – Воздвиженська – пл. І.Франка– Шевченка – Вокзальна

1

ТОВ « Пассервіс» 

8

«Вул. Колгоспна –підстанція

12

Колгоспна – Воздвиженська – пл. І.Франка – Батюка – Московська

4

ТОВ « Пассервіс»

9

«Вул. Кунашівська – залізничний вокзал»

13

Кунашівська – Франка – Василівська– Подвойського – Батюка – пл. І.Франка – Шевченка – Вокзальна

1

                     ТОВ « Пассервіс»

10

«Залізничний вокзал – вул. Незалежності – вул. Космонавтів»

14

Вокзальна – Шевченка – Корчагіна – Незалежності – Василівська – Подвойського – Батюка – пл. І.Франка– Шевченка – Набережна – Московська – Космонавтів

6

ТОВ « Пассервіс » 

 

11

«ЗОШ № 5 – залізничний вокзал»

15

Широкомагерська ­­­-   Московська – Батюка – пл. І.Франка – Шевченко - Вокзальна

4

ТОВ « Пассервіс » 

 

12

«Вул. Комунарів – залізничний вокзал»

16

Комунарів – Липіврізька – Червоноармійська – Московська – Батюка – пл. І.Франка – Шевченка – Вокзальна

4

ПП « Омнібус – Н »   

13

«Заводська» –

вул. Космонавтів»

39

Прилуцька – Вокзальна – Шевченка – пл. І.Франка – Набережна – Московська – Космонавтів

22

ТОВ « Пассервіс »