Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Перелік та порядок надання адмін послуг (дозволів)

№ 345 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області від 13.12.2018 р. №424 «Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються Ніжинською міською радою, виконавчими  органами виконавчого комітету, виконавчими органами міської ради через Центр надання адміністративних послуг Ніжинської міської ради Чернігівської області та затвердження інформаційних і технологічних карток на ці адміністративні послуги» (30.10.2019)

">Щодо надання адміністративних послуг у сфері ліцензування ЗЕД

З метою виконання доручення Першого Віце-прем’єр-міністра України  Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва С. І, від 22.06.201 № 2А521І\І\-Ш до листа Мінекономрозвитку від 14.06.2018  №2031-01/25490-01 щодо функціонування та розвитку Єдиного державного порталу адміністративних послуг (ту.еоу.иа) (далі - Портал) повідомляємо наступне.

Відповідно до статті 16 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" ліцензії у сфері зовнішньоекономічної діяльності видаються Мінекономрозвитку, а також у межах наданих ним повноважень - відповідними структурними підрозділами обласної та міської державними адміністраціями (Накази Мінекономрозвитку від 17.04.2000 №47 "Про затвердження Положення про порядок видачі разових (індивідуальних) ліцензій”, від 14.09.2007 №302 "Про затвердження нормативно- правових актів щодо ліцензування імпорту товарів та внесення змін до Порядку розгляду заявок на видачу ліцензій у сфері нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України ”, від 09.09.2009 р. № 991 "Про порядок ліцензування експорту товарів ”).

На сьогодні на Порталі в електронному вигляді надаються послугі Мінекономрозвитку у сфері ліцензування зовнішньоекономічної діяльності. Зазначеь послуги повністю електронізовані, а саме через створений на Порталі персональни кабінет, користувач заповнює інтерактивну форму заявки, завантажує відповід документи, необхідні для отримання послуги, підписує їх електронним цифрові підписом та надсилає до Мінекономрозвитку. У свою чергу Мінекономрозвит реєструє, опрацьовує відповідні документи та направляє до персонального кабіні користувача результат надання послуги або вмотивовану відмову. Додатково визначену в персональному кабінеті електронну адресу користувач отри’ повідомлення з інформацією про статус розгляду заяви та про отримання результат

Також Портал інтегровано до системи електронної взаємодії органів викона влади (далі - СЕВ ОВВ), що дає змогу подавати заяву та відповідні докуме необхідні для отримання послуги, до будь-якого державного органу підключеної СЕВ ОВВ.


Таким чином механізм отримання адміністративних послуг в електронному вигляді у сфері ліцензування зовнішньоекономічної діяльності розширено на обласні

та міські державні адміністрації. Користувач через персональний кабінет на Порталі під час замовлення послуги обирає суб’єкта надання послуги (Мінеономрозвитку, обласна або міська державна адміністрація), формує та підписує відповідний пакет документів, який автоматично надсилається через СЕВ ОВВ до обраного користувачем державного органу. У свою чергу, результат послуги від суб’єкта надання послуги через СЕВ ОВВ направляється до персонального кабінету користувача на Порталі.

Враховуючи викладене, просимо визначитись та до 16.07.2018 поінформувати Мінекономрозвитку про рішення щодо надання адміністративних послуг у сфері ліцензування зовнішньоекономічної діяльності в електронному вигляді за запропонованим механізмом.

У разі необхідності, консультації можливо отримати за телефонами:

200-44-77, 200-45-17.


Державний секретар Міністерства
економічного розвитку і торгівлі України


О. Ю. Перевезенцев
Відділ з управління та приватизації комунального майна
Управління Держземагенства у Ніжинському районі Відділ земельних відносин виконавчого комітету Ніжинської міської ради