Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Блог міського голови

ВІТАЮ ВАС!

Ви зайшли на мій особистий блог.

Цей блог для мене - нагода поділитися своїми думками, для відвідувачів сайту - почути ці думки з перших вуст, а не у чиїхось варіантах політичного чи амбіційного «перекладу».

Це ще одна можливість вибудувати відкритий діалог влади і громади.

                                         



 • 12.08.2019
  В засобах масової інформації і мережі Інтернет поширюються різноманітні думки і висловлювання щодо проблем з теплопостачанням в м. Ніжині. З метою внесення ясності і уникнення спекуляцій окремими політичними силами і особами з цього питання, вважаю за необхідне дати об’єктивну інформацію про ситуацію, причини і кроки міської влади по врегулюванню проблемних питань.
 • 03.04.2019

  Не можу залишити без відповіді публікацію статті «Розірвання договору з «Тепломережами» – пріоритетне питання сесії Ніжинської міської ради» в газеті «Правда ТУТ Ніжин». Окремі сторони цього питання було висвітлено на зустрічі з місцевими ЗМІ 28 березня 20019 року. Проте хочу додатково зупинитися ще раз на проблемах, пов’язаних із теплопостачанням.

 • 11.02.2019

  ​Автор статті «Чиї кишені наповнюють ніжинці або як Лунтик рахував пасажиропотік», яка була опублікована у 31 номері газети «Правда ТУТ Чернігівщина», відверто розкритикував діяльність депутатського корпусу та органів виконавчої влади. Зважаючи на те, що в тексті використовуються окремі факти та свідомо приховуються їхні причинні зв’язки, я хотів би роз’яснити деякі моменти.

 • Про роботу міської влади за останні три роки
  29.01.2019
  З початком адміністративної реформи Україна вступила в нову Епоху. Епоху, в якій міста отримали більшу самостійність і перспективи максимальної реалізації  внутрішнього потенціалу.
 • Куди і як рухається Ніжин?
  14.01.2019
  Зпочатком адміністративної реформи міста України вступили в жорстку конкуренцію за привабливість територій для інвестицій. Стартові позиції у міст були не рівні – від географічного розташування до кількості населення, розміру бюджету та потужностей підприємств. Конкуренція виявилася настільки жорсткою, що більшість міст взагалі стоять перед питанням, чи відповідають вони тим показникам, які відрізняють місто від села міського типу. Питання розвитку громад сьогодні повністю залежить від самих громад.
 • 28.12.2017
  Сьогодні спробуємо окреслити найважливіші і найвизначніші чинники, які проявились у році, що минає, і матимуть істотний вплив на розвиток нашого міста у майбутньому
 • 21.02.2017

  Шановні ніжинці! В останній час на адресу виконавчого комітету і міського голови надходить багато листів з приводу можливого подорожчання вартості проїзду в міському транспорті.

 • 16.02.2017
  Щодо подання керівника Ніжинської місцевої прокуратури Лабадіна І.О. щодо проведення службового розслідування відносно міського голови міста Ніжина Лінника А.В.
 • 04.01.2017
  Шановні ніжинці, завершується 2016 рік. Це був складний та напружений високосний рік.
 • 10.06.2015

  У нашому місті, протягом останніх днів вирують пристрасті навколо посади головного лікаря Центральної міської лікарні ім. Миколи Галицького.