Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Новини

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 20 серпня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

На розгляд виконавчим комітетом було винесено 8 проектів рішень, а саме: «Про нагородження з нагоди Дня Незалежності України», «Про нагородження відзнаками виконавчого комітету з нагоди Дня знань», «Про затвердження типового договору про організацію та обслуговування автоматизованої системи оплати проїзду у міському автомобільному транспорті не території Ніжинської міської ОТГ та про проведення конкурсу з визначення оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті на території Ніжинської міської ОТГ», «Про надання згоди на отримання містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва», «Про надання одноразової матеріальної допомоги», «Про внесення змін до додатків №16, 18, 26 до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області від 23.07.2020 року № 243 «Про узагальнення додаткових відомостей щодо приміщень для голосування виборчих дільниць, утворених на постійній основі в м. Ніжині Чернігівської області» та затвердження у новій редакції», «Про внесення змін до додатку «Тарифи на платні медичні послуги, що надаються КНП «Ніжинська стоматологічна поліклініка» Ніжинської міської ради Чернігівської області» до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 14.05.2020 р. № 149», «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 09.07.2020 р. № 228 «Про встановлення тарифу на платну медичну послугу – проведення дослідження методом ІФА комунальному некомерційному підприємству Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького».

Міський голова Анатолій Лінник вніс пропозицію розглянути питання щодо виплати матеріального заохочення учням міста, які цього року склали зовнішнє незалежне оцінювання на 200 балів. Пропозицію внесли до протоколу засідання і розглянуть її наступного тижня.

Також, за пропозицією міського голови, виконавчий комітет збільшив суму одноразової матеріальної допомоги на лікування Микиті Постнікову з 5 тис грн до 10 тис грн.    

Встановлено пільгу на проведення платної медичної послуги - проведення дослідження методом ІФА, виключно за направленням сімейних лікарів комунального некомерційного підприємства «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», згідно протоколу лікування, наступним категоріям населення: особам з інвалідністю внаслідок війни - 50%; особам з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС – 100%; учасникам бойових дій – 100 %; учасникам бойових дій з числа учасників АТО/ООС – 100%; учасникам війни – 100% ; членам сім’ї загиблого (померлого) учасника АТО/ООС -100%;  дитині війни – 50%; особам  ( ЧАЕС ) – I та II категорії – 50%;  дитині (ЧАЕС) з інвалідністю – 100%;  учасникам Революції Гідності – 100%; реабілітованим – 100%; особам з інвалідністю 1 групи – 100%; особам з інвалідністю 2 групи – 50%; ветеранам праці 50%; багатодітним сім’ям (батьки та діти) – 50%; прийомним сім’ям (батьки та всі діти) – 50%; медичному персоналу комунальних некомерційних підприємств Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади – 100%. Міський голова Анатолій Лінник зазначив, що вартість тестування без пільг складає 195 грн, і зробити його безкоштовним для всіх міський бюджет не дозволяє.

Під час засідання генеральний директор КНП «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Олександр Костирко поінформував про кількість хворих на COVID-19.  Станом на 8.00 год. 20.08.2020 року в лікарні на стаціонарному лікуванні перебуває 28 пацієнтів з лабораторно підтвердженим діагнозом COVID-19 та 18 осіб з гострими пневмоніями.

За минулу добу з лікарні виписано 8 осіб з одужанням із числа пацієнтів з COVID-19. У 4 пацієнтів, які перебували на лікуванні в обсерваційному відділенні з приводу пневмоній  лабораторно підтверджено COVID-19.Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю, Лілія Ломакіна
Стаття прочитана 235 рази